En İyi Google Chrome Eklentileri

Google Chrome tarayıcısını,  popüler yapan özelliklerinden biri de birden çok eklentiye sahip olması. Bu özellik Chorme’ ye işlevsellik kazandırıyor. Böylece tarayıcınızı kendinize göre uyarlayabiliyorsunuz.

İşte size Chorme’nin en iyi eklentileri:

İnvisible Hand ürünleri geniş bir kaynaktan karşılaştırarak en iyi fiyatı bulmaya yarayan bir alışveriş aracı. Özellikle yüzlerce havayolu ve otel kapsamı ile uçuş, Oto kiralama uzmanlık alanına giriyor. Çevrimiçi alışveriş yaptığınızda İnvisible Hand eğer daha ucuz bir fiyat belirlediyse sizi uyarıyor.

Ghostery eklentisi daha çok güvenliğe odaklanmış olan bir eklenti. Ghostery ziyaret ettiğiniz sitenin takip unsurlarını kontrol ediyor. Bu şekilde sizi takip eden firmaları görme şansına sahip oluyorsunuz. Eğer internette gezinirken not almayı seviyorsunuz Quick Notes uzantısı tam size göre. Eğer ikonu tıklarsanız üzerinde karalayabileceğiniz not sayfası açılıyor.

Google Calander eklentisi ise takviminize onay eklemek için kullanabilirsiniz. Eklenti aynı zamanda size diğer randevunuza ne kadar kaldığını da hatırlatıyor. Session Budy eklentisi ise, beğendiğiniz bir site bulduysanız ve tekrar girmek istediğinizde hatırlayamıyorsanız uygulama tam sizlik.

Eklenti önceki oturumlarınızı hatırlıyor. Ayrıca eklenti sistem çökmelerinde yardımcı bir fonksiyona sahip. Google Mail için Mail Checker Plus eklentisinde ne kadar mailinizin geldiğini ve okunmamış maillerinizi gösteriyor. Ayrıca maillerinizi ön izleme olarak gösteriyor.

 

Simple Adblock ise arka planda çalışan bir eklenti. Bazı sitelerde ki reklamlara izin verirken bazı sitelerde ki reklamları engelleyen bir eklenti. Bu sayede destek vermek istediğiniz sitelerin reklamlarını kabul ederken istemediğiniz sitelerde ki reklamları engelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir